Zajímavosti o sexu, aneb sex a co o něm nevime

Přiznejme si to! Neustále myslíme na sex. Vidíme ho ve filmech, v televizních pořadech a v reklamách, čteme o něm v knihách a časopisech. Sex je jedním z nejčastějších témat v našich životech.

I přesto všechno mnozí lidé stále nevědí vše, co by měli o této nádherné lidské činnosti vědět. A další mají mylné informace. Tento článek vám proto poskytuje ty informace o sexu, o kterých si často myslíme, že jsou jinak.

Na velikosti nezáleží!

Mnozí muži se strachují kvůli velikosti svých penisů. Některým připadají příliš krátké, dalším příliš tenké, a jiní mají pocit, že je mají opravdu velké. Ti, kteří jsou dobře vybavení, bývají často velmi sebejistí, protože si myslí, že díky své přirozené „výhodě“ jsou lepšími milenci než ostatní muži.

Pánové, ještě jednou opakujeme: na velikosti nezáleží!

Bez ohledu na to, kolikrát jste to slyšeli, některým z vás stále ještě nedochází, že na velikosti nezáleží. Takže to opakujeme ještě jednou. Na velikosti nezáleží! Většina z žen, které za sebou mají nějaké sexuální zkušenosti, vám řekne, že technika, smyslnost a zapojení při pohlavním styku opravdu převažují velikost. Ve skutečnosti není průměrná ženská vagina tak velká, aby vyžadovala velký mužský penis.

Opravdu velikost proporčně odpovídá velikosti dlaně, nohy nebo nosu?

Další věc, o které si někteří mylně myslí, že je pravdivá, říká, že velikost penisu proporčně odpovídá velikosti dlaní, nohou nebo nosu. Ale to je od pravdy na hony vzdáleno. Můžete být velikostí trpaslík, ale i přesto mít penis nadprůměrného muže. Nebo naopak.

Bohužel na to můžete rovnou zapomenout – neexistuje žádný způsob, jak si penis prodloužit!

Takže ti z vás, kteří si na penis zavěšují různá závaží, by s tím měli opravdu přestat. Jediná věc, které díky tomu dosáhnete, je, že si natáhnete svaly a následkem toho poraníte svůj penis. Měli byste být spokojení s tím, co máte, a věnovat víc energie lepšímu pochopení těla vaší přítelkyně.

Je sex lékem na bolesti hlavy?

Jednou z nejznámějších výmluv, kterou dívky používají, když se nechtějí milovat, je, že je bolí hlava. Ale to je velmi slabá výmluva. Je dokázáno, že sex dokáže bolesti hlavy vyléčit.

Jak?

Sex přivádí tělo k vyměšování endorfinů, což je přirozená metoda pomáhající s léčbou bolestí hlavy. Až se vaše drahá bude příště podobně vymlouvat, řekněte jí o této nově nabyté vědecké skutečnosti. Tím ji můžete účinně přesvědčit, aby se s vámi začala věnovat postelovým aktivitám, a mohla se pak cítit lépe. Nevýhodou této skutečnosti je, že příště se vymluví na něco jiného – buď ji bude bolet břicho, nebo bude prostě příliš unavená. Ale kdo ví, třeba uspějete, i když jen jednou…

I když muž vysune penis ještě před ejakulací, může ženu oplodnit

Některé páry nepoužívají ochranu, protože si myslí, že znají správný způsob. Dělají to tak, že muž, těsně před vyvrcholením, vysune penis z vaginy. Žádné sperma, žádné dítě, že? ŠPATNĚ!

Nejhorší druh antikoncepce

Tohle je opravdu ten nejhorší způsob antikoncepce. Muži nikdy přesně neví, kdy začne jejich sperma během sexu vytékat. Navíc všichni muži ještě před orgasmem vylučují preejakulační tekutinu a té je dost na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženy, protože obsahuje malé množství sperma. Proto je tento způsob antikoncepce (jestli se tomu tak dá vůbec říkat) velmi neúčinný.

Přestaňte riskovat – používejte kondom

Pokud budete neustále používat tuto techniku, můžete očekávat, že vás vaše žena jednou ohromí velkým břichem. Jestliže netoužíte po dítěti, pak to pro vás nebude ta nejlepší novinka. Takže přestaňte riskovat, nebuďte tak lakotní a pořiďte si kondomy. Jestliže kondomy neradi používáte, zkuste přesvědčit svou drahou k používání účinnějšího druhu antikoncepce.

Kousky, které jste používali se svou předchozí přítelkyní, nemusí na všechny ženy zabírat

Díky televizním pořadům a filmům máme někdy pocit, že jiskření mezi dvěma lidmi je zcela přirozené. Ale všichni víme, že skutečnost jej poněkud jiná. Může se stát, že techniky a postupy, díky kterým měla vaše bývalá přítelkyně orgasmus, mohou zanechat vaši současnou přítelkyni zcela chladnou.

Všichni se lišíme

To je prostě svět, ve kterém žijeme – všichni jsme různí. Někteří lidé mají rádi čokoládovou zmrzlinu, jiní zase jahodovou. To samé platí i o sexu.

A v čem spočívá tajemství dobrého milence?

Klíčem k tomu, abyste se mohli stát neodolatelným milencem, je komunikace. Účinná komunikace vám pomůže zjistit, jaké polohy a techniky se vaší partnerce líbí. Možná vám přijde nejdřív trochu zvláštní se o tomhle bavit, protože se tím může zničit nálada a spontánnost, ale zamyslete se nad výsledkem. Vy a vaše partnerka budete vždy vědět, jak se o sebe nejlépe postarat.

Muži na to nemají vždy chuť

Většina žen se mýlí, když si myslí, že muži chtějí mít pořád sex. Ve skutečnosti jsou muži „překvapivě“ také lidskými bytosti se šťastnými i krušnými okamžiky. Stejně jako u žen, i u mužů se sexuální touha mění každý den. Naše sexuální (ne)ochota je ovlivněna faktory, jako je únava, stres, zdravotní problémy, nedostatek sebedůvěry a dalšími.

Ale ne se tak těžko říká…

Pokud máte pocit, že muži se chtějí neustále milovat, může to být způsobeno tím, že jen těžko dokážou odmítnout ženu, která s nimi chce jít do postele, i když se v ten okamžik zrovna necítí nejlépe. Je třeba, aby ženy věděly, že už od základní školy se většina mužů nemůže dočkat, až konečně najdou ženu, která s nimi bude chtít mít sex. Jakmile toho jednou dosáhnout, už se s tím nikdy nechtějí rozloučit.

A pak je tu ještě rčení, „Čas a příliv na nikoho nečekají“. To může být začátkem našeho věčného nadšení pro sex.

Dlouhé milování nemusí zrovna znamenat dobré milování

Mnohé knihy a filmy ukazují páry, které jsou zamilované, a milují se dlouho do noci. Proto si poněkud méně informovaní muži myslí, že sex musí být zcela zřejmě dlouhý. Ale to není pravda. Dobrý sex může být i krátký.

Pokud víte, co děláte, můžete se za krátkou dobu dostat velmi daleko

Je-li pohlavní styk příliš dlouhý, může to být pro ženu bolestivé, protože její tělo obsahuje jen určité množství tekutiny, díky které je vlhká. Navíc, všechno, co je příliš dlouhé, se stává nudným. Pokud si vaše žena začne během sexu dělat manikúru nebo vám začne vysvětlovat, co chce připravit k obědu, je to dobré a zcela zřejmé znamení, že je sex příliš dlouhý.

Místo toho, abyste se soustředili na délku, se raději zaměřte na lepší poznání těla vaší druhé polovičky.

Zdroj: Dormeo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *